هیجان انگیز بودن امروز نه تنها انرژی ازم نگرفت بلکه بعد از به اتمام رسوندن چالش سرحال تر شدم

راستش اولش خیلی ریلکس بودم برا ارائه موضوعم اما وقتی روبروی حضار وایسادم و آماده ارائه شدم به شدت استرس گرفتم و هول شده بودم اصلا یادم نمیومد میخوام چی بگم چون فقط اول ارائمو تو ذهنم مرور کرده بودم

شب گذشته حدود ۲ ساعت یه پاور پوینت خیلی جامع اما خلاصه درست کردم صبح اشتباه دستم خورد رو گوشیم و ریمو شد

آماده ی آماده بودم و میخواستم از خونه بیام بیرون و همه چی مرتب بود البته تا قبل از این که پاور پوینتم پاک شه

به شدت عصبی شده و بودم و ناراحت و واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم به هر روش بود امتحان کردم و برنگشت

خلاصه که با توکل شروع کردم 

بدون پاور ارائه دادم خوب شد ولی اون چیزی نشد که میخواستم یه چند تا تپق خیلی خنده دارم داشتم که سریع جمعش کردم

تجربه ی اتفاقات جدید اما سالم رو دوس دارم برام هیجان انگیزه و انرژی خوبی بهم منتقل میکنه و امیدوارم در آینده خییییلی قدرتمندتر بتونم ارائه داشته باشم

راستی حدود یک ساعت پیش بود که پاورم برگشت‍♀️حکمتشو نفهمیدم چی بود اما اینو فهمیدم که شاید چون موضوعم آرامش بود باید خودم امتحانشو تو همین روز پس میدادم 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها